ANFIBIO CARRYBAG

131,00 

Duża, lekka i wytrzymała torba transportowa do przechowywania sprzętu (do sportów wodnych). Idealna do transportu środkami transportu publicznego, samochodem, na krótkie odległości i wyprawy packraftowe bez długich wędrówek, lub łatwych, nieskomplikowanych podróży powrotnych.

SKU: 3-AF-CB-BK-0 Kategorie: ,

Opis

Jeśli duży plecak trekkingowy nie jest absolutnie konieczny, ale sprzęt packraftowy musi być transportowany razem, ta torba jest praktycznym rozwiązaniem. Przy wadze bardzo małej wadze 333 g nadal pozwala na transport i przechowywanie sprzętu packraftowego i innego (outdoorowego).

Budowa

Torba Anfibio CarryBag o praktycznym prostopadłościennym kształcie ma całkowitą pojemność około 77 l. Górny zamek błyskawiczny na górze torby umożliwia całkowite otwieranie i zamykanie torby w celu łatwego załadunku i rozładunku.

Na krótkich dystansach torbę można nosić za górne uchwyty. Na dłuższych dystansach paski na ramię z tyłu mogą służyć jako plecak. Gdy paski naramienne nie są używane, można je przymocować do wyznaczonych punktów mocowania i dzięki temu nie przeszkadzają. Ze względu na zastosowany materiał i konstrukcję, Anfibio CarryBag wytrzymuje maksymalne obciążenie do 30 kg.

Zastosowanie

Praktyczny rozmiar i kształt torby Anfibio CarryBag sprawia, że ​​jest ona bardzo wszechstronna:

  • idealny do przechowywania kompletnego wyposażenia packraft („ready to go”)
  • pokonywania krótkich tras transportowych (np. komunikacją miejską, autostopem itp.)
  • na przyjazd samochodem, krótkie odległości i bez długich wędrówek lub łatwych, nieskomplikowanych powrotów
  • minimalny rozmiar opakowania pustych worków 7 x 24 cm (można schować w plecaku pokładowym podczas wiosłowania)
  • wystarczająco dużo miejsca na przykład na maksymalnie dwa kompletne zestawy packraftowe

Ale ze względu na dużą objętość torba świetnie nadaje się również do innych zastosowań, np. jako torba podróżna lub na sprzęt do innych sportów, jak np. torba na linę podczas wspinaczki lub do transportu rolek i sprzętu ochronnego.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.