DeckPack 2.0

432,00 463,00 

Wodoodporna, 32-litrowa, zapinana na wodoszczelny zamek torba dziobowa lub rufowa , na łatwo dostępne niezbędne rzeczy na wodzie. Pasuje do każdego packrafta (i wielu innych łodzi) dzięki taśmie mocującej na całym obwodzie (do zmiennego mocowania). Stopień wodoodporności IPX7.

Zamek wymaga smarowania lubrykantem silikonowym!

SKU: 3-AF-DP-BK-1 Kategorie: ,

Opis

Dzięki Anfibio DeckPack możesz bezpiecznie transportować swoje niezbędne rzeczy w każdych warunkach. Cenne przedmioty wrażliwe na zamoczenie, takie jak aparat fotograficzny, klucze lub dokumenty, a także sprzęt ratunkowy i zapasowa odzież są zawsze pod ręką na dziobie, rufie lub na podłodze pod kolanami. DeckPack można również szybko przekształcić w plecak na codzienne wycieczki na lądzie lub jako bagaż podręczny w podróży. W tym celu musisz połączyć dołączone paski.

Charakterystyka

Wiosło i torba zostały zaprojektowane w oparciu o specyficzny kształt packrafta, ale to nie wszystko. Na łodzi pozostaje w zasięgu ręki, ma solidne połączenie z łodzią i zapewnia bezpieczną, wodoszczelną ochronę dla jej zawartości. Materiał jest odporny na rozdarcia i przetarcia, na naprężenia mechaniczne.

Sposób użycia

Torba będzie przytroczona za pomocą dołączonych pasków, lub alternatywnie na karabinki. Obwodowy trok umożliwia łatwe przymocowanie torby do uchwytów packrafta na dziobie, rufie, podłodze, a nawet plecaka. Dlatego torba jest kompatybilna z każdym rodzajem łodzi. Zewnętrzny trok może być również używany do mocowania wszelkich elementów niewrażliwych na wodę (butelki, nóż itp.). Umiejscowienie zestawu pokładowego nie ogranicza się do dziobu lub rufy łodzi. Inne zastosowania obejmują DeckPack jako torbę na ramię lub plecak, a także mocowanie na zewnątrz plecaka.

Pozostałe zastosowanie

Dwie wewnętrzne pętle w rogach DeckPacka można wykorzystać do zabezpieczenia małych przedmiotów. Przez pętle można wpiąć breloczki, karabińczyki itp. Możesz również połączyć obie pętle paskiem lub sznurkiem, aby ułatwić sobie uporządkowanie zawartości torby. Dalsze sposoby, takie jak mocowanie elastycznych sznurków nad torbą (w celu utworzenia siatki) mogą rozszerzyć zakres zastosowań.

Podsumowanie

Anfibio DeckPack uzupełnia systemy przewożenia bagażu i można ją łatwo zamontować na górze plecaka lub wykorzystać jako plecak na jednodniową wycieczkę.

UWAGA
Dostępny opcjonalnie smar silikonowy usprawnia otwieranie i zamykanie zamka, ale nie jest to absolutnie konieczne do działania, ani nawet szczelności!

Specyfikacja:

Pojemność: 32l

Waga: 245g, paski mocujące po 11g

Materiał: Nylon 210D, powlekany PU, taśma z Cordury

Konstrukcja: szyta i zgrzewana termicznie

Wyposażenie:

  • wodoodporny zamek (IPX7)
  • cztery paski mocujące
  • dwie wewnętrzne pętle
  • trok/taśma na całym obwodzie

Informacje dodatkowe

lubrykant

bez lubrykantu, z lubrykantem

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.