ANFIBIO 5P THIGH STRAPS

140,00 320,00 

Klasyczne pasy udowe z regulacją – zapewniają dobre, ale bezpieczne połączenie z łodzią. Nadają się do montażu we wszystkich packraftach.

SKU: Brak danych Kategoria:

Opis

Pasy udowe służą przede wszystkim skutecznej kontroli łodzi, co umożliwia wykonywanie przechyłów i utrzymanie pozycji wewnątrz łodzi podczas zaawansowanych technik kajakowych (np. „żółwik” czy „eskimoska”). Ergonomiczna konstrukcja zapewnia wysoki poziom komfortu i kontroli.

Konstrukcja

Ergonomicznie wycięte paski udowe z 2×5 punktami otaczają kolano z dwóch stron, zapewniając doskonałe wsparcie. Paski są montowane do pary listew drabinkowych Anfibio Daisy Chains i dwóch par uchwytów Anfibio Ladderlocks. Można je w dużym stopniu regulować, a także łatwo zdemontować.

Specjalny kształt i szerokie podparcie pasów udowych Anfibio zapewniają przyjemne uczucie pływania bez punktów ucisku, nawet gdy są mocno zaciśnięte. Oprócz czterech punktów mocujących pętlę udową do bocznych tub łodzi, paski udowe mają dodatkowy uchwyt (ucho), który może być również wykorzystany do przenoszenia packrafta.

Zastosowanie
Jeśli wywodzisz się z kajakarstwa, nie będziesz miał problemu z używaniem pasów udowych. Będąc jednak początkującym nie należy przeceniać ich funkcji. Ogólnie rzecz biorąc, packrafty są przeznaczone głównie do użytku bez nich. Zalecamy zacząć w ten sposób. Do średniej trudności „białej wody” nie ma na pewno żadnych ograniczeń. Należy pamiętać, że packraft jest zazwyczaj dopasowany do ciała!

Jeśli packraft nie ma uchwytów mocujących dobierz je wraz z klejem do samodzielnego montażu. Możesz także zlecić to nam w ramach usług warsztatowych.

Jeśli zdecydujesz się na samodzielny montaż rozważ zakup rozpuszczalnika MEK – jego użycie zwiększa gwarancję trwałego klejenia.

Informacje dodatkowe

elementy mocujące do przyklejenia

bez mocowań, 2 pary uchwytów + para listew drabinkowych

klej

bez kleju, z klejem 50 ml i utwardzaczem

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.